Sport

BUITEMUURSE PROGRAM : 1ste & 4de KWARTAAL / 1st & 4th TERM 2020

KRIEKET / CRICKET

Span /

Team

Dinsdag & Donderdag /

Tuesday & Thursday

Afrigter /

Coach

Veld /

Field

Gr. R

13:30 – 14:15

A Heydenrych

A-veld

N Steenkamp

C Hoon

o/7A

14:15 – 15:00

D van der Westhuizen

A-field

o/7B

L Basson

o/7C

K Lambrecht

o/8A

14:15 – 15:00

M Smit

A-veld

o/8B

A Swanepoel

o/8C

A Truter

o/9A

14:15 – 15:15

C du Plessis

A-veld

o/9B

A Lambrechts

        o/9C

R Moshonas

Maandag & Woensdag /

Monday & Wednesday

o/13A

16:00 – 17:30

J Alberts

A-veld

o/13B

Z Jackson

o/13C + res

16:00 – 17:00

J Uys

o/11A

14:30 – 16:00

S van Wyk

A-field

o/11B

SG du Toit

o/11C + res

14:30 - 15:30

D Olivier

ATLETIEK / ATHLETICS

Item

Dinsdag & Donderdag /

Tuesday & Thursday

Afrigter /

Coach

Veld /

Field

Spiesgooi /

Javelin

14:00 - 14:45

E Marais

B-veld

Hekkies /

Hurdles

14:15 - 15:15

Y Smith

E van der Westhuizen

A-field

Hoogspring /

High Jump

15:15 - 16:15

A Rall

S le Roux

A-veld

Diskus /

Discus

16:15 - 17:15

D Malan

B-field

Gewigstoot /

Shot Put

         14:45 - 15:30

        ____________

15:15 - 16:15

E Cronje

M Kleynhans

B-veld

Verspring /

Long Jump

14:15 - 15:15

A Nortje

R Bence

B-field

GF Naellope /

JF Sprints

15:30 - 16:15

L Bester

M Keet

A-veld

SF Naellope /

SF Sprints

15:15 - 16:15

T Alberts

N Hauptfleisch

A-field

Middelafstand /

Middle distances

15:30 - 16:30

A Goosen

A-veld

Stap /

Walk

Soos deur afrigter gereël.

E Marais

Soos deur afrigter gereël.

TENNIS

Span /

Team

Dinsdag /

Tuesday

Afrigter /

Coach

Baan /

Court

Voederspanne + Gr. 4 - 7 beginners

Groep 1: 16:00 - 17:00

   

   Groep 2: 17:00 - 18:00

D van Niekerk

Tennis courts

K Arendse

Dinsdag & Donderdag /

Tuesday & Thursday

Groep 3

(Skoolspanne)

16:00 – 17:30

S. Elsbury

M Swarts

Tennisbane

Woensdag /

Wednesday

Gr. 1-3 Dogters 

14:15 – 15:15

I Karsten

Tar courts

Gr. 1-3 Seuns

15:15 – 16:15

D van Niekerk

Teerbane

Media:                          Dinsdae:                                 14:00 - 15:30                 Me. T. van Reenen

                                    Woensdae:                               14:00 - 15:30                 Me. S. Anthony

                                    Donderdae:                              14:00 - 15:30                 Me. T. van Reenen

Skaak:  Junior:            Maandae:                                 14:15 - 15:00                Me. S. Anthony

             Senior:            Maandae:                                 15:00 - 16:00               Mnr. FC Eygelaar         

 

Koor:    Junior:             Woensdae & Vrydae:               07:20 - 08:00                 Me. A. Goosen / Me. A. Swanepoel

            Senior:             Dinsdae & Donderdae:             07:15 - 08:00                 Me. C. Zöllner / Me. K. Steyl

Junior Spreekkoor            Me. L. Basson                                                      

Kerskonsert:                      Me. J. Malan

                                             Me. K. Steyl

                                             Mnr. C. du Plessis

Senior Spreekkoor:      Woensdae (GF Saal)              07:15 - 08:00                 Me. D. van der Westhuizen

Balvaardighede:           Maandae & Woensdae:             13:15 - 13:45  (Gr R)   Me. J Malan

                                                                                         13:45 - 14:15 (Gr 1 &2) Me. M van Velden

                                                                                                                               Me. C. Louw

Koshuisdiens:              Maandae                                                                      Mnr. D. van Niekerk

                                     Dinsdae                                                                        Mnr. D. Malan

                                       Woensdae                                                                    Mnr. S. Elsbury

                                     Donderdae                                                                   Me. M. Schreuder                                 

BUITEMUURSE PROGRAM : 2de & 3de KWARTAAL / 2nd & 3rd TERM 2020

HOKKIE / HOCKEY 

Span / Team

Maandag & Woensdag / Monday & Wednesday

Afrigter /

Coach

Veld /

Field

o/7

13:30 - 14:30

seuns

M Basson

A-Veld

M Keet

dogters

K Lambrecht

N Hauptfleisch

o/8

13:30 - 14:30

boys

L Basson

B-Field

M Smit

girls

C Hoon

E Cronje

o/9A&B

14:30 - 15:30

seuns

S le Roux

B-Veld

B - Veld

o/9C&D

o/9A&B

15:30 - 16:30

dogters

I Karsten

o/9C&D

R Bence

o/10A&B

14:30 - 15:30

boys

E Cronje

C-Veld

o/10C&D

R Moshonas

o/10A&B

16:30 - 17:30

girls

L Basson

B-Field

o/10C&D

A Truter

o/11A&B

16:30 - 17:30

seuns

R Bence

C-Veld

o/11C&D

S Elsbury

o/11A&B

15:30 - 16:30

dogters

M Smit

C-Field

o/11C&D

o.13C

16:00 - 17:00

boys

R Moshonas

A-Veld (LSS)

girls

o.13AB

14:30 - 16:00

boys

T Alberts

ASTRO /

A-Field (LSS)

S Elsbury

girls

A Truter

N Hauptfleisch

RUGBY 

Span /

Team

Dinsdag & Donderdag /

Tuesday & Thursday

Afrigter / Coach

Velde /

Field

Graad R

13:30 - 14:30

D Esterhuizen

J Neethlingh

C-field

o.7

14:30 - 15:30

J Uys

D Olivier

S van Wyk

C-veld

o.8

14:30 - 15:30

C du Plessis

SG du Toit

S le Roux

B-field

o.9

16:15 - 17:15

D van Niekerk

Z Jackson

J Alberts

C-veld

o.10 A & o.11 A

14:30 - 16:00

Z Jackson

J Alberts

A-field

o.11 CD

14:30 - 16:00

D Malan

D van Niekerk

A-veld

o.13 A

16:30 - 18:00

SG du Toit

S van Wyk

A-veld

o.13B D Olivier A-veld

o.13 CD

16:15 - 17:30

J Paterson

C du Plessis

A-Veld

NETBAL / NETBALL

Span /

Team

Dinsdag & Donderdag /

Tuesday & Thursday

Afrigter / Coach

Baan /

Court

o.6

13:45 - 14:30

N Steenkamp

D

o.6

A Heydenrych

E

o.7 AB

13:45 - 14:30

J Malan

C

o.7 CDE

13:45 - 14:30

M van Velden

E van der Westhuizen

D

o.8 A

13:45 - 14:45

A Rall

A

o.8 BC

13:45 - 14:45

L Bester

A

o.8 DE 13:45 - 14:45 C Louw B

o.9 A

14:30 - 15:30

L Bester

Gr 3

o.9 BC

14:30 - 15:30

M van Velden

Gr 3

o/9 DE 14:30 - 15:30 E van der Westhuizen Gr 3

o.10 AB

14:30 - 15:30

A Goosen

B

o.10 CD

14:30 - 15:30

M Swarts

D

o.11 A

15:30 - 16:30

M Kleynhans

A

o.11 B 15:30 - 16:30 A Rall A

o.11 CD

15:30 - 16:30

C Louw

C

o.10E & o.11E 15:30 - 16:30 Y Smith E

o.12 AB

15:30 - 16:30

A Nortje

B

o.12 CD

15:30 - 16:30

D van der Westhuizen

D

o.13 AB

16:30 - 17:45

A Swanepoel

A

o.13 CD

16:30 - 17:45

Y Smith

C

o.12E & o.13 E 16:30 - 17:45 M Kleynhans E

Media:                        Dinsdae:                                   14:00 - 15:30                 Me. T. van Reenen

                                   Woensdae:                               14:00 - 15:30                 Me. S. Anthony

                                   Donderdae:                              14:00 - 15:30                 Me. T. van Reenen

Skaak:  Junior:            Maandae:                                 14:15 - 15:00                 Me. S, Anthony

             Senior:            Maandae:                                 15:00 - 16:00                

Landloop:                    Maandae                                  14:15 - 15:30                 Me. E. Marais

                                     Woensdae                                14:15 - 15:30                 Me. E. Marais

                                     Vrydae                                     14:15 - 15:30                 Me. E. Marais               

                                    Atlete oefen te Hoërskool Swartland

  

Koor:    Junior:            Woensdae & Vrydae:               07:20 - 08:00                Me. A. Goosen / Me. A. Swanepoel

            Senior:           Dinsdae & Donderdae:             07:15 - 08:00                 Me. C. Zöllner / Me. K. Steyl

Junior Spreekkoor          Me. L. Basson

Kerskonsert:                    Me. J. Malan

                                           Me. K. Steyl 

                                           Mnr. C. du Plessis

Senior Spreekkoor:      Woensdae: (GF Saal)              07:15 - 08:00                 Me. D van der Westhuizen

Koshuisdiens:           Maandae:                                                                     Mnr. D van Niekerk

                                   Dinsdae:                                                                       Mnr. S. Elsbury

                                    Woensdae:                                                                   Mnr. D. Malan

                                   Donderdae:                                                                  Me. M. Schreuder

Kalender

Pos Adres

St Thomasstraat, Posbus 140 Malmesbury

Telephone

022 482 2251 | 022 487 1102

Fax

086 668 3274

Epos

admin@swartlandls.co.za

Contact Info

Tel: 022 482 2251

Tel: 022 487 1102
Fax: 086 668 3274

GrR: 022 487 2400

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.